HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

2015 yılından beri hizmet veren Uluslararası Diş Kliniklerimiz, ilk günden itibaren müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımıyla hizmet vermeye devam etmektedir. İstanbul’da merkezi konuma sahip 2 diş polikliniği, modern tıbbi cihazları, seçkin uzman diş hekimleri ve uzman kadrosu ile diş tedavilerinde standartları yükseltmektedir.

İstanbul’da deneyimli ve uzman diş hekimlerimiz ile hastalarımızın ihtiyacı olan en iyi diş bakımını en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Bu nedenle İstanbul’daki diş kliniklerimiz sektörün en gelişmiş ve modern cihazlara sahiptir. Kliniğimizin iç dizaynı, hijyeni, personelimizin ilgisi ve güler yüzü özellikle yurt dışından gelen hastalarımızı oldukça memnun etmektedir. Tedavilerde ve diş laboratuvarı süreçlerinde kullandığımız malzemeler her zaman en yüksek kalitededir.

Özellikle pedodonti (çocuk hasta) bölümümüzde hasta yaklaşımımız hem çocukların korkusunu yenmesini hem de bir sonraki seansların daha rahat geçmesini sağlamaktadır. Önceliğimiz hastalarımızın sağlığı ve memnuniyetidir. Hedefimiz hasta haklarına saygı çerçevesinde, etik kurallara bağlı kalarak en güncel tedavi yöntemlerini hastalarımıza uygulamaktır.

MİSYON

AEG Dental Clinic  her zaman ve her yerde müşteri odaklı, entegre iletişim çözümleri ile müşterilerine hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır. Modern ve teknolojik araçlar ile müşterilerimizi geleceğe taşıyan en doğru adres olmayı amaçlamaktayız.

VİZYON

Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamayı amaçlamaktayız.